Web Sitemize Hoş Geldiniz...
LS 20 Fileli kumaştan imal edilmiş siteplasyonu kuvvetli bedensiz sağ ve sol ele uyumlu el bilek ateli....  Medoksa Medikal Dokuma Sanayi Ortopedi soft ortez sektöründeki 15 yıllık deneyimin getirdiği bilgi ve beceri ile 2004 yılında kurulmuştur.

Firmamız sektörde birçok firmanın doğuşunda ve gelişmesinde katkıları bulunmuş deneyimli kadrosu ile; insan sağlığına en son teknolojileri kullanarak ürettiği hammadde ve ürünlerle hizmet etmeyi hedeflemiştir.

Firmamız bu alanda güncel yenilikleri yakından takip ederek özellikle örgü dokuma grubunda öncü olmuştur.Yurtdışındaki firmalarla çözüm ortaklığı yaparak yeni ürünlerin pazarda yer almasını sağlamıştır.

Medoksa Medikal ilklere öncülük eden konumuyla "Müşteri Memnuniyetini" ilke edinmiş kalite politikasıyla stratejisini orta ve uzun vadede koymuş olduğu hedeflerle siz müşterilerimize uzun soluklu ve kesintisiz kaliteli hizmet anlayışını benimsemiştir.

Firmamız 93/42/EEC Avrupa Tıbbi Cihaz Mevzuatı Yükümlülüğünde Clas "CE" deklarasyonuna sahip ve ISO-TSE-EN 9001:2000 kalite yönetim belgesine sahiptir.